You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

PERI در ایران

درباره شعبه PERI آلمان در ایران

شرکت بین المللی پری تولید کننده انواع قالب های بتنی است. PERI یک شرکت آلمانی است که در سراسر دنیا بیش از 70 نمایندگی دارد. شرکت PERI در سطح جهانی دارای بیش از 7000 کارمند متخصص است. این شرکت توانسته در مدت 48 سال در تولید قالب های بتنی رشد چشمگیری داشته باشد. داشتن تاسیسات مدرن، کنترل دقیق کیفیت در تولید، سرمایه گذاری در تحقیقات و آزمایش های پی در پی و دستیابی به ابتکارات خوب و اقتصادی و نیز خدمات پس از فروش به وسیله شعب مستقر در محل، عوامل بارز رشد این شرکت به شمار می رود، به طوری که درآمد سالیانه این شرکت در سال 2017 به یک میلیارد و سیصد میلیون یورو رسیده و این رشد در سال جاری ادامه خواهد داشت.

به کار بردن اتصالات هوشمند و کاهش تعداد آنها در بستن و باز کردن قالب ها، استفاده از ترکیب فلز و چوب به منظور کاهش وزن قالب و تحمل بار زیاد در زمان بتن ریزی از دیگر خصوصیات این قالب هاست. شرکت PERI با همکاری شرکت اتودسک و با سرمایه گذاری در تولید نرم افزارهایی مانند Peri Cad   وElpos قادر به طراحی دقیق، سریع و اقتصادی با هر گونه مشخصات مقطعی می باشد. سیاست راهبردی صحیح این شرکت در زمینه خدمات پس از فروش و همچنین تاسیس شعب به جای نمایندگی از دیگر مشخصات خاص شرکت PERI در برابر رقبای خود می باشد.

در همین راستا از اوایل سال 1384 شعبه این شرکت در ایران آغاز به کار نموده است. قابلیت فن آوری بالا و گرایش به تکنولوژی مدرن در صنعت ساخت و ساز در ایران از یک سو و رشد روز افزون ساخت و ساز با استفاده از سازه های بتنی و امر اجتناب ناپذیر مقاوم سازی در برابر زلزله از سوی دیگر باعث حضور و سرمایه گذاری شرکت PERI در ایران شده است.

مدیریت شعبه پری پارس به عهدۀ آقای محمود خلیلی فارغ  التحصیل رشته عمران از دانشگاه دارمشتات در آلمان می باشد.

 

مشاهده لیست مشاهده نقشه

ایران

دفتر ایران

آدرس: تهران-تقاطع خیابان شریعتی و کلاهدوز-برج نگین قلهک-طبقه 5 واحد 55.
تلفن:26604717_26604714_26604711-021
فکس:26604708-021
ایمیل:info@peri.ir
تلگرام:PERIPars@