You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

ارائه کلیه خدمات و محصولات مورد نیاز در زمینه قالب و داربست توسط PERI

PERI شرکتی بین المللی با 70 نمایندگی فعال در سراسر جهان

کارشناسان ما در سراسر جهان به مشتریان خدمت رسانی می کنند، بواسطه حضور گسترده جهانی ما دانش و شناختی عالی از بازارهای جهانی و منطقه ای بدست آورده ایم که این دانش و شناخت ما را به سوی ارائه راهکارهایی مفیدتربا نتایج کیفی بهترسوق می دهد.

سیستم های قالب بندی

جهت اجرای سازه های بتنی مستقل و یا بخش های بتنی سازه های گوناگون PERI مناسب ترین و پیشرفته ترین سیستم های قالب بندی را ارائه می دهد. مجموعه محصولات و خدمات PERI مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی در زمینه ساخت و ساز و بر اساس تکنولوژی روز دنیا می باشند.

Czajka Sewage Plant, لهستان

سیستم های داربست بندی

سیستم داربست های PERI قابل استفاده جهت طیف گسترده ای از کاربردهاست .این داربست های مدولار از وفق پذیری بسیار بالایی برخوردارند که این امر منجر به استفاده بهینه از امکانات، مصالح و صرفه جویی در زمان شده و در ایده آل ترین شکل ممکن کلیه نیازهای کارگاه را تحت پوشش قرار می دهند.

خدمات فنی و مهندسی

برای PERI مهندسی و خدمات فنی تنها به معنای طراحی نقشه های فنی نیست، مهندسان PERI تمرکز ویژه ای بر  برنامه ریزی و زمانبندی، برآوردهای دقیق مالی و ارائه بهترین راهکارهای ممکن جهت استفاده بهینه از سیستم های قالب و داربست دارند.

رشد پیوسته و روز افزون از زمان تاسیس - نمودار موفقیت PERI

با توجه به تجربه 40 ساله PERI در می یابیم این شرکت رشد روز افزون و موفقیت خود را مدیون نوآوری و فعالیت گسترده خود در عرصه بین المللی است. عواملی چون تمرکز بالا بر مشتری مداری، سیستم های کنترل کیفی و کارشناسان حرفه ای باعث ایجاد اعتماد در مشتری می شود که نتیجه آن شناخته شدن PERI به عنوان برندی پیشگام در صنعت ساخت و ساز می باشد.

 

نمودار رشد مالی گروه PERI بر حسب واحد پولی میلیون یورو

رعایت اصول توسعه سبز و پایدار و پایبندی به اصول حفاظت از محیط زیست در کلیه مراحل تولید تا ارسال

رعایت اصول توسعه سبز و پایدار در خط مشی کاری ما اهمیت ویژه ای دارد همچنین ما در کلیه مراحل تولید بر استفاده بهینه از مصالح و مواد که منجر به صرفه جویی می شود تمرکز داریم. مواد اولیه و خام بر اساس استانداردهای توسعه سبز و پایدار و موازین محیط زیست انتخاب و خریداری می شوند مانند چوب هایی که دارای بالاترین کیفیت هستند و از مراکز بزرگ و دارای تاییدیه تهیه شده و هیچگونه ضرری برای طبیعت نداشته و از دوام و طول عمر بالا و قابلیت بازیافت برخوردارند.

بکارگیری فن آوری های جدید و فرآیند تولید کارآمد، کیفیت و طول عمر بالای محصولات را به ارمغان می آورد که این امر به نوبه خود تاثیر به سزایی در صرفه جویی مصرف منابع طبیعی دارد. مراحل حمل و ارسال کالا نیز با توجه به نوع و مقدار کالا سازماندهی و برنامه ریزی می شود که این امر باعث کاهش تردد می گردد در راستای این هدف، شرکت PERI با احداث کارخانه و کارگاه تولیدی درمحل های استراتژیک باعث کوتاه شدن مسافت ها و بهبود روند ارسال کالا شده است.

احداث نیروگاه سوخت توده در شهر ویزن هورن آلمان، نمادی از اهمیت توسعه سبز و پایدار برای ماست، در این نیروگاه از براده های چوب حاصل از تولید تیرهای چوبی، برق و حرارت تولید می شود که بخش عمده ای از انرژی مورد نیاز در تاسیسات و خطوط تولید از همین راه تامین می گردد.